Työskentele kanssamme

Työskentele kanssamme

Retail24:llä asiakas on aina keskiössä ja tarjoamme aina parasta mahdollista palvelua heille.

Työntekijämme toimivat myynnissä, menekinedistämisessä ja tuote-esittelyissä. Intohimoiset työntekijämme ovat avain menestykseemme. Toimimme kaikissa Pohjoismaissa ja tarjoamme työntekijöillemme erittäin mielenkiintoisen työskentelypaikan.

Etsimme aina intohimoisia ja kyvykkäitä tekijöitä. Katso avoimet työpaikkamme ja jos sieltä ei löydy sinulle sopivaa paikkaa lähetä halutessasi avoin hakemus meille osoitteeseen toihin@retail24.fi

Myynnin Tiiminvetäjät

Mira Ahola
mira.ahola@retail24.fi
+358401870604

Tanja Lönnberg
tanja.lonnberg@retail24.fi
+358449882776

Mervi Huotari
mervi.huotari@retail24.fi
+358400469222

Demo Tiiminvetäjät

Anu Piira
anu.piira@retail24.fi
+358407098080

Jenna Valkonen
jenna.valkonen@retail24.fi
+358401289269

Menekinedistyksen Tiiminvetäjät

Etelä Suomi
Satu Ristimäki
satu.ristimaki@retail24.fi
+358400381310

Saana Hiltunen
saana.hiltunen@retail24.fi
+358405611654

Länsi Suomi
Merja Mettalo
merja.mettalo@retail24.fi
+358407293972

Itä Suomi
Jukka Lattu
jukka.lattu@retail24.fi
+358401409018

Pohjois Suomi
Eeva Hiltunen
eeva.hiltunen@retail24.fi
+358453120477

Ole meihin yhteydessä


Säilytämme antamasi tiedot, jotta voimme tarjota sinulle parhaan mahdollisen seurannan.